SkedsmoCup 2016 bilder fra seierspallen!

Postet av Knut-Andreas Kran den 23. Okt 2016

SkedsmoCup 2016 hadde 230 påmeldte deltagere og det stilte 213 utøvere til kamp på brytematta.


Ungom Menn 58 kg. 1 pl Jacob Tangen, Gulseth BK, 2 pl. Emil Pedersen Stavanger BK og 3 pl. Didrik Falinski Lambertseter BK

Ungdom menn 69 kg. 1 pl. Aron Hervig, Lambertseter BK. 2. pl Kordian Zuraw, SP 09 og 3 pl. Brage Pedersen Lambertseter BK.

Ungdom menn 85 kg. 1 pl Boris Pogosov, Fredrikstad BK Atlas og 2 pl Odd-Johan Krage, National

G-15 42 kg. 1 pl. Kasper Øverby, Skedsmo BK, 2 pl. Magomed Edaev, Rygge BK og 3. pl Christoffer Andresen Halden AK.

G-15 47 kg. 1 pl Andreas Thoresen, Skedsmo BK, 2 pl. Voung Andre Nguyen, Stavanger BK og 3 pl. Halim Niazi


G-15, 53 kg. 1 pl. Snorre Harsem Lund, SP 09, 2 pl. Magnus Raastad, Skedsmo BK og 3 pl. Christian Anker Eng, Skedsmo BK

G-15, 59 kg. 1 pl Hermund Ophaug, Kolbotn, 2. pl Mikkel Johansen, Gulseth BK og 3. pl Bilal Gatamirov, Skedsmo BK

G-15, 66 kg. 1 pl. Lars-Erik Frantzen og 2 pl. Joonas Tuomikoski

G-15 73 kg. 1 pl. Allesandro Vildonius, Lambertseter BK, 2 pl. William Arvesen, Urædd og 3 pl. Suliman Alijev, Skedsmo BK.


G-15 85 kg. 1 pl. Benjamin Stormo Sjøstrand, Lambertseter BK, 2 pl. Eirik Aleksander Bjørn Rosø, Drammen AK, 3 pl. Sinder Larsen Mjølnerød


P-15, 48 kg. 1 pl Sara Juliussen Urædd og 2 pl. Sara Olkkonen

P-15, 57 kg. 1 pl. Vilde Ladstein, Kolbotn, 2 pl. Viktoria Øverby, Skedsmo og 3 pl. Amalie, Ålesund BK


G-12 33 kg, 1 pl. Mario, National, 2. pl Ismail, Drammen AK og 3 pl. Haakon, Urædd


G-12 37 kg. 1 pl. Erik, Snøgg, 2 pl. Lars, Lørenskog og 3. pl Leokim, Lørenskog


G-12 41 kg 1 pl Ibragim, BK Atlas, 2 pl. Martin, SP 09 og 3 pl. Alexander, Snøgg

G-12 45 kg, 1 pl. Sebastian, Moss, 2 pl. Sondre Oslo bryteklubb og 3 pl. Issa, SP 09

G-12, 55 kg 1 pl. Henrik Christoffer, Skedsmo, 2 pl Martin, Skedsmo og 2 pl Teodor Urædd

G-12, 55 kg 1. pl Abdulla, Skedsmo, 2 pl Magomed, Skedsmo og 3 pl Christoffer Skedsmo


P-12 37 kg 1 pl Tiril; Stavanger og 2 pl Manuela Skedsmo

P-12 41 kg. 1 pl Hedda, Skedsmo Bryteklubb 2 pl Hedda Kolbotn og 3 pl Inger-Lise Kolbotn

P-12 år 45 kg. 1 pl Iben, Fredrikstad BK Atlas, 2 pl Vilde Maj Braatt og 3 pl Mia, Lørenskog

P-12 år, 55 Kg 1 pl Elena, Skedsmo byteklubb og 2 pl Elly, Larvik

Beste klubb ble Skedsmo bryteklubb, Lambertseter fikk andre plass og Fredikstad BK Atlas fikk tredjeplassen.


0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline